Menu Close

Скільки суддів обслуговує матч із гандболу

Матч обслуговується двома рівноправними суддями. У разі розбіжностей рішення приймається суддями спільно після наради. Якщо судді згодні в оцінці порушення, але призначають різні покарання, діє більш суворе з них. Суддям допомагають секретар і секундометрист, що знаходяться за столом біля ліній замін команд.

Скільки таймів у гандболі Дорослі команди проводять два тайми по 30 хвилин. Між таймами вводиться перерва тривалістю 15 хвилин. Діти (8-12 років) грають два тайми по 20 хвилин.

handball, первісно — маленький м'яч, яким грали руками, згодом — назва гри, від hand — рука і ball — м'яч) — вид спорту, командна спортивна гра, мета якої — закинути руками у ворота суперника якомога більшу кількість м'ячів і перешкодити іншій команді закинути м'яч у власні ворота.

Кидок – це прийом, який дозволяє закинути м'яч у ворота. За допомогою його досягається результат гри. Кидок можна виконувати в опорному положенні, в стрибку, в падінні з місця, з розбігу. Залежно від того, в яких умовах виконується кидок, його підготовча фаза включає розбіг, стрибок і замах.

Гравцям заборонено вибивати м'яч з рук суперника, блокувати або відштовхувати противника.

Скільки суддів обслуговує матч із гандболу? – Porosya.co.ua. Скільки суддів обслуговує матч із гандболу? Posted on 2023 by admin. Матч обслуговується …